Dodany: 2012-04-12 10:32:46
 

Ocieplenia Wiele obiektów, zwłaszcza tych starszych, które powstały jeszcze z tak zwanej wielkiej płyty, w czasach PRL-u wymagają dziś nie tylko pełnego remontu, ale również tego co najważniejsze by w mieszkaniach nie zalegała wilgoć, a więc ocieplenia budynku.

 

Ocieplenie budynku polega na położeniu na wszystkich ścianach obiektu określonej warstwy styropianu – odpowiednio zamontowanego, potem na to kładzie się odpowiedni tynk, a następnie maluje, bądź zostawia z tynkiem, zwłaszcza, jeśli ten jest tynkiem ozdobnym i ocieplenie wygląda korzystnie.

 

Remont warszawa polegający na ociepleniu wykonuje zazwyczaj spółdzielnia dla mieszkańców, którzy mają mieszkania własnościowe, wtedy koszt takiego ocieplenia jest rozkładany na raty i dodatkowo na wszystkich mieszkańców bloku, czy kamienicy. Problem jest wtedy kiedy remont warszawa musi wykonać pojedyńcza osoba, w swoim domu jednorodzinnym, wtedy koszt może okazać się bardzo wysoki. Taki remont warszawa jest jednak konieczny nie tylko dla estetyki bloku, czy domu, ale i dla zdrowia mieszkających w tym miejscu osób..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ocieplenia
Nick: