Dodany: 2012-04-12 10:46:43
 

BoazerieDziś już coraz rzadziej stosuje się takie okrycie ścian we wnętrzach jak boazeria, która nie tylko jest już niemodna, ale i nie ma zastosowania praktycznego. Boazeria to drewniane okrycie ścian, które niegdyś uznawane było za estetyczny, ekstrawagancki i elitarny wręcz sposób pokrycia ścian lokali użytkowych czy mieszkań.

 

Dziś taki typ okładziny ściennej stosuje się raczej w domkach letniskowych, czy altanach działkowych - w domach boazeria, która niezwykle szybko niszczeje i trzeba ją wielokrotnie regenerować – nie ma już racji bytu. Boazeraia jako remont warszawa jest również dość pracochłonnym zajęciem, znacznie bardziej niż zwykłe pomalowanie, odświeżenia, a nawet wytynkowanie ścian. Boazeria jest więc swego rodzaju przeszłością, którą jednak wciąż można spotkać w wielu mieszkaniach i domach.

 

Remont warszawa polegający na zamontowaniu takiego typu desek boazeriowych nie jest już także wykonywany przez tak duże liczby firm jak niegdyś, między innymi dlatego, że ekipy zwyczajnie nie chcą marnować czasu na coś , co nie wygląda dobrze i nie jest projektem godnym uwagi jak remont z malowaniem ścian czy tynkowaniem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Boazerie
Nick: