Dodany: 2012-08-23 11:44:44

 

Jak zaaranżować nowoczesny pokój dziecięcyNowoczesne pokoje dziecięce mogą być zarówno atrakcyjne wizualnie dla dziecka, jak i funkcjonalne. projektowanie wnętrz łódź pokoju dziecięcego kładzie nacisk na kolory, często projektanci wykorzystują kontrastowe połączenia kolorystyczne, ale też asymetryczne formy.

 

Niestety w wielu przypadkach takie zestawienia mogą pobudzać dziecko w nadmiernym stopniu. Intensywne kolory i wzory na dorosłych mogą działać energetyzująco, jednak na dzieci, które dopiero rozwijają swoje postrzeganie świata mogą one być rozpraszające, denerwujące i zbyt pobudzające. Dlatego psychologowie dziecięcy zalecają umiar w stosowaniu kolorów w pokojach dziecięcych.

 

Projektowanie wnętrz łódź znalazło złoty środek i dzieli przestrzeń pokoju dziecęcego na tę, służącą do zabawy i na tę, która ma służyć do nauki i odpoczynku. W pierwszej kolory są intensywne, maty podłogowe i rolety są neizwykle barwne. Z kolei w częście sypialnianej, projetkowanie wnętrz łódź zastosowało pastele i stonowane barwy, dekilatne kontrasty i uspokajającą zieleń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zaaranżować nowoczesny pokój dziecięcy
Nick: