Dodany: 2012-08-23 12:01:23

 

Styl orientalnyStyl orientalny występuje głownie w postaci minimalizmu japońskiego czy też etnicznych inspiracji. Często kojarzony jest ze stylem afrykańskim, ponieważ mnóstwo dostępnych na rynku dekoracji jest tworzonych na podobieństwo afrykańskich bożków, wojowników, zwierząt, narzędzi, czy naczyń.

 

Nieograniczone możliwości, jakie związane są z tym stylem sprawiają, że projektowanie wnętrz łódź szczególnie upodobało sobie ten styl, jako wyznacznik swojej kreatywności i doświadczenia w architekturze wnętrz. Styl orientalny, jego bogactwo niezliczonych wzorów, ornamentów, materiałów, tkanin i przede wszystkim różnego rodzaju surowców, od bambusa, poprzez jedwab, kamień, trzcinę, cegłę i liście palmowe, sprawia, że każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

 

Projektowanie wnętrz łódź w tym stylu jest niezwykłym wyzwaniem dla każdego architekta, łatwo bowiem o totalny chaos i bałągan w takim zalewie dekoracji i mebli stylizowanych na orientalne. Dlatego projektowanie wnętrz łódź w takim właśni stylu pozostawia się tylko doświadczonym architektom..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl orientalny
Nick: