Dodany: 2012-08-23 12:05:24

 

Styl kolonialnyStyl kolonialny narodził się w Indiach, które były perłą korony brytyjskiej oraz w Afryce. Kolonizatorzy chcieli czuć się tam, jak u siebie w kraju, więc zaczęli sprowadzać angielskie meble i sprzęty. Niestety okazało się, że nie wyktrzymują one tak wysokich temperatur.

 

Z tego powodu zaczęto wytwarzać meble i sprzęty z takiego drewna egzotycznego, jak bambus, czy mahoń. W ten sposób zaczął się rozwijać eklektyczny styl, oparty na europejskich tradycjach i lokalnych, egzotycznych materiałach i rozwiązaniach. projektowanie wnętrz łódź w tym właśnie stylu to dość duże wyzwanie, ponieważ opiera się on na wykorzystaniu egzotycznych materiałów i surowców, które często ciężko zdobyć.

 

Dlatego właśnie projektowanie wnętrz łódź musi mieć dobre kontakty z zaprzyjaźnionymi sklepami meblowymi, które na potrzeby klientów mogą sprowadzić takie meble na zamówienie. Styl kolonialny jest dość chaotyczny ze względu na dużą ilość ozdób, tkanin i dekoracji. Projektowanie wnętrz łódź wymaga więc od architekta dużej ilości wiedzy na temat tego stylu oraz jego wyczucia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl kolonialny
Nick: