Dodany: 2012-08-23 12:07:43

 

Styl rustykalny Styl rustykalny jest jednym z popularniejszych stylów, szczególnie w Polsce. Jego powodzenie wiąże się z tym, że jest to styl bardzo przyjazny, kojarzący się z domem, rodziną i spokojem.

 

Jest to również podstawa, na której powstał styl angielski, bardziej wyrafinoway i szykowny, ale wciąż pełen ciepła i rodzinnej atmosfery. Podstawą stylu rustykalnego jest prostota i ciepło. Dominującym materiałem rustykalnych mebli i wnętrz jest lite drewno, często bejcowane lub malowane.

 

projektowanie wnętrz łódź w stylu rustykalnym jest w dzisiejszych czasach niezwykle popularne, ponieważ większość z nas dąży do prostoty i ciepła. Nawet mieszkania singli są często zaaranżowane w takim stylu. Projektowanie wnętrz łódź zajmuje się nie tylko przygotowaniem projektu, ale również całym wyposażeniem wnętrza, jego kolorystyką, oświetleniem i skompletowaniem materiałów, które złożone w jedną całość stworzą wnętrz przytulne i niezwykle ciepłe. Dzięki znajomości zasad komponowania tego stylu, projektowanie wnętrz łódź stworzy przestrzeń funkcjonalną i bezpieczną..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl rustykalny
Nick: