Dodany: 2012-08-23 12:23:16

 

Styl angielskiStyl angielski powstał na bazie stylu rustykalnego. Ten drugi charakteryzuje się prostotą, a ten pierwszy, oprócz niej ma w sobie również elegancję, luksus i wyniosłość. Mimo to, styl angielski można śmiało umieścić w grupie stylów ciepłych, tworzących atmosferę przytulnego, rodzinnego domu.

 

Jest to styl dość zróżnicowany, eklektyczny - w jego ramach łączy się poszanowanie dla tradycji, jak i otwarcie na to, co nowe i nieznane. W domu urządzonym w takim stylu możemy znaleźć stary kaflowy piec, wannę z mosiężnymi okuciami, oraz plazmowy telewizor i wszystkie nowoczesne sprzęty gospodarstwo domowego. projektowanie wnętrz łódź w tym stylu jest praktykowane przeważnie w dużych domach.

 

Styl angielski opiera się bowiem na dużych, solidnych meblach, które ciężko byłoby umieścić w małym mieszkaniu. Projektowanie wnętrz łódź w stym stylu to również miejsce dla nowoczesności, która wnika w nasze życie, czy tego chcemy, czy nie. Dzięki takiemu zróżnicowaniu, projektowanie wnętrz łódź w tym stylu staje się rozwiązaniem ponadczasowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Styl angielski
Nick: