Dodany: 2012-09-26 11:02:21

 

Czym są kolektory słoneczneKolektor słoneczny jest wyjątkowym wyjściem i bardzo dobrym dla każdego pod wieloma względami. Pozwala na czerpanie mocy ze słońca które jest źródłem życia na naszej planecie i nie tylko.

 

Energia odnawialna może być czerpana nie tylko za pomocą kolektorów, ale też pompy ciepla olsztyn, pompy ciepla olsztyn opierają się na innych zasadach działania niż kolektory. Wynika to z faktu, iż pompy ciepla olsztyn pobierają energię z wnętrza ziemi a nie ze słońca. Kolektory słoneczne to coś wyjątkowego i w dodatku zajmują bardzo małą część przestrzeni na domu.

 

Kolektory słoneczne to po prostu ekran z przewodnikami i to dwoma których zadaniem jest przepuszczanie ciepła dalej w głąb całej maszynerii tak aby ubytek ciepła był jak najmniejszy i najmniej odczuwalny. To bardzo istotne i ważne dla powodzenia całej operacji. Kolektor na zewnątrz wygląda jak zwykły szklany ekran przymocowany do dachu. Czyli nic wyjątkowego ani nadzwyczajnego nie wzbudza to większego zainteresowania przechodniów. Bateria słoneczna jest płaska i dość wąska przez co z oddali może imitować okno..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są kolektory słoneczne
Nick: