Dodany: 2013-01-22 09:54:45

 

Meble tapicerowaneTapicerowanie to dziś sposób na odrestaurowanie większej lub mniejszej części mebli, które tracą swój urok i swój naturalny wygląd. Aby znaleźć w tych meblach niejako nową duszę, takie krzesła olsztyn, czy stoły oddajemy do renowacji lub tapicerowania właśnie.

 

Meble tapicerowane to meble pokryte materiałami różnego typu, takie, które są tworzone z zamszu, alkantary czy innych materiałów, które naszywa się na wierzchnie warstwy mebli. Meble jak krzesła olsztyn czy półki, które tapicerujemy to wciąż bardzo popularny sposób na odnowienie mebli, jeśli nie stać nas na to, by nagle wymienić wszystkie meble w domu, bądź też uwielbiamy swoje meble ze względu na komfort jaki nam dają, jednak są już poniszczone i należy oddać je do tapicera, który zmieni to co zostało zniszczone w naszym meblu.

 

Krzesła olsztyn nowe to około 200 – 300 złotych za jedną sztukę, tymczasem tapicerowanie starych to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych w zależności od tego, jaki typ materiały wybierzemy u tapicera. Wszystko w tej kwestii jest zależne od nas i naszych decyzji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Meble tapicerowane
Nick: