Dodany: 2010-09-29 09:06:14

Jak sprawdzić stan prawny nieruchomościKiedy kupujemy wymarzone własne cztery kąty patrzymy na wielkość mieszkania lub domu, jego rozplanowanie, położenie, dostępność komunikacyjną. Często zapominamy o sprawdzeniu istotnego elementu jakim jest stan prawny nieruchomości.

 

Jeżeli dokonujemy zakupu bezpośredniego, bez udziału pośrednika nieruchomości, tym bardziej narażeni jesteśmy na luki i pułapki prawne dotyczące naszego wymarzonego obiektu. Zanim dokonamy zakupu warto skorzystać z porad kogoś kompetentnego. Idealną osobą staje się radca prawny szczecin. Ten podpowie gdzie się udać i co załatwić, ażeby sprawdzić stan prawny naszego ''gniazdka''.

 

Radca prawny szczecin pomoże również, oczywiście po uiszczeniu odpowiedniej opłaty, przejrzeć dokumenty hipoteczne, które dla zwykłego zjadacza chleba mogą być po prostu niezrozumiałe. Radca prawny szczecin doradzi nam również jak rozwiązać ewentualne problemy prawne dotyczące nieruchomości. Kiedy już zyskamy pewność co do stanu prawnego naszej nieruchomości możemy rozpocząć proces zakupu obiektu – nigdy nie działamy w odwrotnej kolejności..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak sprawdzić stan prawny nieruchomości
Nick: