Dodany: 2010-09-29 09:55:42

Czym zajmuje się architektKiedy decydujemy się na budowę domu, jednocześnie bierzemy na siebie bagaż problemów i formalności, których niestety nie ominiemy. Najważniejsze jednak by gdy tylko dokonamy wszystkich formalności wybrać odpowiedniego architekta i projekt domu. architekt szczecin zajmie się przede wszystkim przygotowaniem koncepcji architektonicznej – według uzgodnień z klientem.

 

Jego zadaniem jest również przygotowanie niezbędnej dokumentacji, które kompletujemy starając się o pozwolenie na budowę. Architekt szczecin tworzy projekt wykonawczy, a także prowadzi nadzór prac budowlanych. Architekt szczecin to również osoba, która współpracuje z architektem wnętrz. Do jego zadań należy również nadzór nad podwykonawcami jak choćby stolarzami. Praca architekta jest nieco przez inwestorów niedoceniania, a jego praca to niemalże podstawa naszych działań inwestorskich.

 

Dlatego warto wybrać tego najlepszego – tak by w trakcie budowy wiedzieć, że nad wszystkim czuwa prawdziwy specjalista. Warto jednak najpierw zapoznać się z obowiązkami architekta, tak by nie płacić mu dodatkowo za pracę, która należy do jego głównych obowiązków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym zajmuje się architekt
Nick: